Společnost TESTA s.r.o. působí na stavebním trhu již od roku 1993. Společně s managmentem firmy se vyvíjejí a modernizují i technologie, které používá na svých zakázkách. Svým zákazníkům nabízí společnost TESTA vysoký standard dodávek, včetně provozního a záručního servisu.

Zpočátku se firma úzce specializovala na provádění střešních plášťů, v tomto oboru zaujímá dlouhodobě jedno z předních míst obdobně specializovaných firem v České republice. TESTA s.r.o. zajišťovala na českém trhu v minulosti mnoho významných zakázek. K jejím nejprestižnějším zákazníkům patří společnosti IMOSŠKODA AUTO, TESCO, SYNER, VGP, PSK, CASTA, PKS stavby, SKANSKA CZ, METROSTAV a mnoho dalších.

Od roku 1998 firma TESTA s.r.o. rozšířila nabídku svých služeb o provádění ucelených stavebních celků. Vzniklo samostatné středisko staveb, které realizovalo stavby bytových domů, rodinných domů, administrativních a provozních center, výrobních hal i sportovních středisek.

Cílem společnosti TESTA s.r.o. je už od jejího založení nabízet svým zákazníkům dodávky a servis v nejvyšší dosažitelné kvalitě.